购买 SIT8208AC-31-25S-33.333000X | SIT8208AC-31-25S-33.333000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-31-25S-33.333000X
SIT8208AC-31-25S-33.333000X
SIT8208AC-31-25S-33.333000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.5V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-31-25S-33.333000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-31-25S-33.333000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-31-25S-33.333000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-31-25S-33.333000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-31-25S-33.333000X?
SIT8208AI-22-25E-30.000000T SIT8208AI-22-25E-30.000000T SiTime, -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.5V, 3, -, * 查看
511D477M063EK4D 511D477M063EK4D Vishay Sprague, CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL, Radial, Can, * 查看
8390590000 8390590000 Weidmuller, RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V, -, * 查看