购买 SIT8208AC-31-25E-33.600000T | SIT8208AC-31-25E-33.600000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-31-25E-33.600000T
SIT8208AC-31-25E-33.600000T
SIT8208AC-31-25E-33.600000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.5V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-31-25E-33.600000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-31-25E-33.600000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-31-25E-33.600000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-31-25E-33.600000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-31-25E-33.600000T?
501EBA-ACAG 501EBA-ACAG Silicon Labs, OSC PROG LVCMOS 1.7V-3.6V EN/DS, 4-SMD, No Lead, * 查看
VJ0603D470FXCAC VJ0603D470FXCAC Vishay Vitramon, CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
MRS25000C2323FRP00 MRS25000C2323FRP00 Vishay BC Components, RES 232K OHM 0.6W 1% AXIAL, Axial, * 查看
S0402-22NF1S S0402-22NF1S API Delevan Inc., FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM, 0402 (1005 Metric), * 查看
3443R-80K 3443R-80K API Delevan Inc., FIXED IND 2.2MH 690MA 3.3 OHM TH, Radial, * 查看