购买 SIT8208AC-31-18S-33.333000X | SIT8208AC-31-18S-33.333000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-31-18S-33.333000X
SIT8208AC-31-18S-33.333000X
SIT8208AC-31-18S-33.333000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 1.8V, 3
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-31-18S-33.333000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-31-18S-33.333000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-31-18S-33.333000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-31-18S-33.333000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-31-18S-33.333000X?
MAL211814152E3 MAL211814152E3 Vishay BC Components, CAP ALUM 1500UF 20% 10V AXIAL, Axial, Can, * 查看
LM4140CCMX-2.5 LM4140CCMX-2.5 Texas Instruments, IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
CBT3244ADB,112 CBT3244ADB,112 Nexperia USA Inc., IC BUS SWITCH OCT 20-SSOP, 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
PTFT1206L1001JW PTFT1206L1001JW Vishay Dale, THERMISTOR PTC 1K OHM 5% 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
hotADA-4743-TR1 ADA-4743-TR1 Broadcom Limited, IC AMP DARL BIPOL 2.5GHZ SOT-343, SC-82A, SOT-343, * 查看
CMF5593K100FKEB CMF5593K100FKEB Vishay Dale, RES 93.1K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
AISM-1210-1R8K-T AISM-1210-1R8K-T Abracon LLC, FIXED IND 1.8UH 350MA 900 MOHM, 1210 (3225 Metric), * 查看
0397320009 0397320009 Molex, LLC, TERM BLOCK HDR 9POS 45DEG 5MM, -, * 查看
VI-J4Y-CX-F4 VI-J4Y-CX-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-31-18S-33.333000X
D# SIT8208AC-31-18S-33.333000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-31-18S-33.333000X)
SIT8208AC-31-18S-33.333000X
D# 1473-SIT8208AC-31-18S-33.333000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LV