购买 SIT8208AC-31-18E-66.660000T | SIT8208AC-31-18E-66.660000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-31-18E-66.660000T
SIT8208AC-31-18E-66.660000T
SIT8208AC-31-18E-66.660000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 1.8V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-31-18E-66.660000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-31-18E-66.660000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-31-18E-66.660000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-31-18E-66.660000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-31-18E-66.660000T?
SIT8008BCB7-30S SIT8008BCB7-30S SiTime, OSC PROG LVCMOS 3V STBY 20PPM, 4-SMD, No Lead, * 查看
BFC237052562 BFC237052562 Vishay BC Components, CAP FILM 5600PF 5% 400VDC RADIAL, Radial, * 查看
RE1206DRE0720RL RE1206DRE0720RL Yageo, RES SMD 20 OHM 0.5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
951407-9012206-AR 951407-9012206-AR 3M, CONN HDR STR STACK 7POS 2MM T/H, -, * 查看
1414265 1414265 Phoenix Contact, ADAPTER ALUMINUM, -, * 查看
VE-B5F-IV-F2 VE-B5F-IV-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W, Full Brick, * 查看
V24C5M50BF V24C5M50BF Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W, Quarter Brick, * 查看
VI-22W-CW VI-22W-CW Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-31-18E-66.660000T
D# SIT8208AC-31-18E-66.660000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-31-18E-66.660000T)
SIT8208AC-31-18E-66.660000T
D# 1473-SIT8208AC-31-18E-66.660000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ LVCMOS LV