购买 SIT8208AC-31-18E-40.500000T | SIT8208AC-31-18E-40.500000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-31-18E-40.500000T
SIT8208AC-31-18E-40.500000T
SIT8208AC-31-18E-40.500000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 1.8V, 4
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-31-18E-40.500000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-31-18E-40.500000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-31-18E-40.500000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-31-18E-40.500000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-31-18E-40.500000T?
1812J1000103FFT 1812J1000103FFT Knowles Syfer, CAP CER 10000PF C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
1210AC103MAT1A 1210AC103MAT1A AVX Corporation, CAP CER 10000PF 1KV X7R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
5236ADB 5236ADB APEM Inc., SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V, -, * 查看
RNF14FTD53K6 RNF14FTD53K6 Stackpole Electronics Inc., RES 53.6K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RT0805BRC07536RL RT0805BRC07536RL Yageo, RES SMD 536 OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
V375C12T75BG V375C12T75BG Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W, Quarter Brick, * 查看
PIC18F25K40-E/SSVAO PIC18F25K40-E/SSVAO Microchip Technology, 32KB 2KB RAM 256 EE 25 I/O CIPS, 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-31-18E-40.500000T
D# SIT8208AC-31-18E-40.500000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-31-18E-40.500000T)
SIT8208AC-31-18E-40.500000T
D# 1473-SIT8208AC-31-18E-40.500000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ LVCMOS LV