购买 SIT8208AC-31-18E-33.333300T | SIT8208AC-31-18E-33.333300T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-31-18E-33.333300T
SIT8208AC-31-18E-33.333300T
SIT8208AC-31-18E-33.333300T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 1.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-31-18E-33.333300T Packaging
Insepction
SIT8208AC-31-18E-33.333300T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-31-18E-33.333300T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-31-18E-33.333300T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-31-18E-33.333300T?
B41605A0478M008 B41605A0478M008 EPCOS (TDK), CAP ALUM 4700UF 20% 55V RADIAL, Radial, Can, * 查看
2SZE150M1.4X7.3 2SZE150M1.4X7.3 Rubycon, CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD, 2917 (7343 Metric), * 查看
hotH2005ANL H2005ANL Pulse Electronics Network, MODULE XFRMR VOIP DL LAN 24-SOIC, -, * 查看
R723FE3-SXXX2B4GRW R723FE3-SXXX2B4GRW E-Switch, SWITCH ROCKER DPDT 16A 30V, -, * 查看
RWR81N4R22FSB12 RWR81N4R22FSB12 Vishay Dale, RES 4.22 OHM 1W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
CMF502K4000GKR6 CMF502K4000GKR6 Vishay Dale, RES 2.4K OHM 1/4W 2% AXIAL, Axial, * 查看
RT0805BRE0730K1L RT0805BRE0730K1L Yageo, RES SMD 30.1K OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CRCW08053K00DHEAP CRCW08053K00DHEAP Vishay Dale, RES SMD 3K OHM 0.5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
ACT90MG16BN ACT90MG16BN TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-31-18E-33.333300T
D# SIT8208AC-31-18E-33.333300T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-31-18E-33.333300T)
SIT8208AC-31-18E-33.333300T
D# 1473-SIT8208AC-31-18E-33.333300T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ LVCMOS LV