购买 SIT8208AC-31-18E-19.440000X | SIT8208AC-31-18E-19.440000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-31-18E-19.440000X
SIT8208AC-31-18E-19.440000X
SIT8208AC-31-18E-19.440000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 1.8V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-31-18E-19.440000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-31-18E-19.440000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-31-18E-19.440000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-31-18E-19.440000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-31-18E-19.440000X?
SIT8209AC-22-28S-133.300000T SIT8209AC-22-28S-133.300000T SiTime, -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
BFC237242104 BFC237242104 Vishay BC Components, CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL, Radial, * 查看
ISL6117CBZA ISL6117CBZA Intersil, IC CTRLR POWER DISTRIB 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
37306300430 37306300430 Littelfuse Inc., FUSE BOARD MNT 630MA 250VAC RAD, Radial, Can, Vertical, * 查看