购买 SIT8208AC-2F-28E-18.432000Y | SIT8208AC-2F-28E-18.432000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-2F-28E-18.432000Y
SIT8208AC-2F-28E-18.432000Y
SIT8208AC-2F-28E-18.432000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 2.8V, 1
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-2F-28E-18.432000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-2F-28E-18.432000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-2F-28E-18.432000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-2F-28E-18.432000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-2F-28E-18.432000Y?
hotMIC4422ABN MIC4422ABN Microchip Technology, IC DRIVER MOSFET 9A LS 8-DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
hot74LVX04MTC 74LVX04MTC Fairchild/ON Semiconductor, IC INVERTER HEX LOW VOLT 14TSSOP, 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
11.06.415 11.06.415 Crydom Co., PB16M PB16SM FLAT HOLD-DOWN BAR, -, * 查看
RC6432F35R7CS RC6432F35R7CS Samsung, RESISTOR 2512 35.7OHM 1W 100, -, * 查看
RJR26FX103P RJR26FX103P Bourns Inc., TRIMMER 10K OHM 0.25W PC PIN, -, * 查看
hotNR3012T150M NR3012T150M Taiyo Yuden, FIXED IND 15UH 485MA 540 MOHM, Nonstandard, * 查看
103949-5 103949-5 TE Connectivity AMP Connectors, CONN PLUG 6POS .100 POLAR GOLD, -, * 查看
5084616-1 5084616-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RCPT 40POS .8MM FH 13H GOLD, -, * 查看
MS3126F18-11P MS3126F18-11P Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/PINS, -, * 查看
MS27467T15B97SBLC MS27467T15B97SBLC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-2F-28E-18.432000Y
D# SIT8208AC-2F-28E-18.432000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 18.432MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-2F-28E-18.432000Y)