购买 SIT8208AC-2F-25S-3.570000X | SIT8208AC-2F-25S-3.570000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-2F-25S-3.570000X
SIT8208AC-2F-25S-3.570000X
SIT8208AC-2F-25S-3.570000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 2.5V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-2F-25S-3.570000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-2F-25S-3.570000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-2F-25S-3.570000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-2F-25S-3.570000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-2F-25S-3.570000X?
SIT8209AI-21-33S-133.333000Y SIT8209AI-21-33S-133.333000Y SiTime, -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 3.3V, 1, -, * 查看
SIT8208AC-22-33E-19.200000T SIT8208AC-22-33E-19.200000T SiTime, -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 3.3V, 1, -, * 查看
ECS-160-20-23B-TR ECS-160-20-23B-TR ECS Inc., CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1N4745A R0G 1N4745A R0G Taiwan Semiconductor Corporation, DIODE, ZENER, 16V, 1000MW, 5%, D, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看
TPS2376DDA-HG4 TPS2376DDA-HG4 Texas Instruments, IC CTRLR POE POWERED IEEE 8SOPWR, 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RN55E1093BBSL RN55E1093BBSL Vishay Dale, RES 109K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
4-103759-0-18 4-103759-0-18 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADR BRKWAY .100 18POS R/A, -, * 查看
EN3L5FCX EN3L5FCX Switchcraft Inc., CONN RCPT 5POS FEM IN-LINE #20, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-2F-25S-3.570000X
D# SIT8208AC-2F-25S-3.570000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-2F-25S-3.570000X)