购买 SIT8208AC-2F-25E-12.288000Y | SIT8208AC-2F-25E-12.288000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-2F-25E-12.288000Y
SIT8208AC-2F-25E-12.288000Y
SIT8208AC-2F-25E-12.288000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 2.5V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-2F-25E-12.288000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-2F-25E-12.288000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-2F-25E-12.288000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-2F-25E-12.288000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-2F-25E-12.288000Y?
1808Y0250333KCT 1808Y0250333KCT Knowles Syfer, CAP CER 0.033UF 25V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
OPA861ID OPA861ID Texas Instruments, IC OPAMP TRANSCOND 80MHZ 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
hotAD8497CRMZ AD8497CRMZ Analog Devices Inc., IC THERMOCOUPLE A W/COMP 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
VL22B1510000G VL22B1510000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK HDR 22POS 90DEG 2.5MM, -, * 查看
A-TB750-OQ03CH A-TB750-OQ03CH Assmann WSW Components, TERM BLOCK HDR 3POS 90DEG 7.5MM, -, * 查看
824-AG11D-ESL-LF 824-AG11D-ESL-LF TE Connectivity AMP Connectors, CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD, -, * 查看
FSI-110-03-G-D-E-AD-SD-K-TR FSI-110-03-G-D-E-AD-SD-K-TR Samtec Inc., 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE, -, * 查看
VE-BNW-MX-F2 VE-BNW-MX-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-2F-25E-12.288000Y
D# SIT8208AC-2F-25E-12.288000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 12.288MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-2F-25E-12.288000Y)