购买 SIT8208AC-23-33S-74.175824X | SIT8208AC-23-33S-74.175824X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-23-33S-74.175824X
SIT8208AC-23-33S-74.175824X
SIT8208AC-23-33S-74.175824X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.3V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-23-33S-74.175824X Packaging
Insepction
SIT8208AC-23-33S-74.175824X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-23-33S-74.175824X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-23-33S-74.175824X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-23-33S-74.175824X?
1808Y1005P60CCR 1808Y1005P60CCR Knowles Syfer, CAP CER 5.6PF 100V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
SDM1100LP-7 SDM1100LP-7 Diodes Incorporated, DIODE SCHOTTKY 100V 1A DFN2020-2, 2-UDFN, * 查看
RNC50J3830FSRSL RNC50J3830FSRSL Vishay Dale, RES 383 OHM 1/10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CRA04S043910RJTD CRA04S043910RJTD Vishay Dale, RES ARRAY 2 RES 910 OHM 0404, 0404 (1010 Metric), Convex, * 查看
CRGS2010J680R CRGS2010J680R TE Connectivity AMP Connectors, RES SMD 680 OHM 5% 3/4W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
744135 744135 Wurth Electronics Inc., FIXED IND 157UH 5.1A 63 MOHM TH, Radial, * 查看
801-93-033-61-001000 801-93-033-61-001000 Mill-Max Manufacturing Corp., CONN SOCKET 33POS .100 L.104, -, * 查看