购买 SIT8208AC-23-33E-37.500000X | SIT8208AC-23-33E-37.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-23-33E-37.500000X
SIT8208AC-23-33E-37.500000X
SIT8208AC-23-33E-37.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.3V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-23-33E-37.500000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-23-33E-37.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-23-33E-37.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-23-33E-37.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-23-33E-37.500000X?
GRM1556T1H7R1CD01D GRM1556T1H7R1CD01D Murata, CAP CER 7.1PF 50V T2H 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
CL10B102KB8NFNC CL10B102KB8NFNC Samsung, CAP CER 1000PF 50V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
hotIRFR9214TRPBF IRFR9214TRPBF Vishay Siliconix, MOSFET P-CH 250V 2.7A DPAK, TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, * 查看
MMBZ5230C-HE3-18 MMBZ5230C-HE3-18 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ZENER 4.7V 225MW SOT23-3, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
HFA16TA60CSTRR HFA16TA60CSTRR Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ARRAY GP 600V 8AD2PAK, TO-263-3, D2Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, * 查看
hotUCC3889D UCC3889D Texas Instruments, IC OFF-LINE PWR-SUP CNTRLR 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
AA0805JR-07560RL AA0805JR-07560RL Yageo, RES SMD 560 OHM 5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
91614-411LF 91614-411LF Amphenol FCI, CONN RCPT 11POS .100 SGL STR SMD, -, * 查看
DTS20F15-35SB DTS20F15-35SB TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 37POS FLANGE W/SKT, -, * 查看
VE-J6V-EZ-F1 VE-J6V-EZ-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 25W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-23-33E-37.500000X
D# SIT8208AC-23-33E-37.500000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-23-33E-37.500000X)
SIT8208AC-23-33E-37.500000X
D# 1473-SIT8208AC-23-33E-37.500000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ LVCMOS LV