购买 SIT8208AC-23-33E-32.768000Y | SIT8208AC-23-33E-32.768000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-23-33E-32.768000Y
SIT8208AC-23-33E-32.768000Y
SIT8208AC-23-33E-32.768000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.3V, 3
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-23-33E-32.768000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-23-33E-32.768000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-23-33E-32.768000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-23-33E-32.768000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-23-33E-32.768000Y?
SIT8209AI-GF-28S-133.000000X SIT8209AI-GF-28S-133.000000X SiTime, -40 TO 85C, 2520, 10PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
SIT8008AIL23-33E-40.000000E SIT8008AIL23-33E-40.000000E SiTime, OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1812J5000100FFR 1812J5000100FFR Knowles Syfer, CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
1210Y0630682JDR 1210Y0630682JDR Knowles Syfer, CAP CER 6800PF 63V X7R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
Y5078100R000V9L Y5078100R000V9L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES 100 OHM .3W .005% RADIAL, Radial, * 查看
RN60C33R2FB14 RN60C33R2FB14 Vishay Dale, RES 33.2 OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CRT0402-FZ-6811GLF CRT0402-FZ-6811GLF Bourns Inc., RES SMD 6.81K OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
ACT94WD5PA-3025-LC ACT94WD5PA-3025-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 5POS PNL MT, -, * 查看
GCB105DHNN GCB105DHNN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 210POS .050, -, * 查看
GBB50DYHT GBB50DYHT Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-23-33E-32.768000Y
D# SIT8208AC-23-33E-32.768000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-23-33E-32.768000Y)
SIT8208AC-23-33E-32.768000Y
D# 1473-SIT8208AC-23-33E-32.768000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ LVCMOS LV