| 零件编号 | SIT8208AC-23-33E-12.800000X |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.3V, 1 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT8208AC-23-33E-12.800000X D# SIT8208AC-23-33E-12.800000X |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 12.8MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-23-33E-12.800000X) |
SIT8208AC-23-33E-12.800000X D# 1473-SIT8208AC-23-33E-12.800000X-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 12.8000MHZ LVCMOS LV |