购买 SIT8208AC-23-28S-66.666660Y | SIT8208AC-23-28S-66.666660Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-23-28S-66.666660Y
SIT8208AC-23-28S-66.666660Y
SIT8208AC-23-28S-66.666660Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.8V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-23-28S-66.666660Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-23-28S-66.666660Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-23-28S-66.666660Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-23-28S-66.666660Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-23-28S-66.666660Y?
SIT8209AC-83-18S-106.250000Y SIT8209AC-83-18S-106.250000Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
SIT8208AI-83-28S-12.800000Y SIT8208AI-83-28S-12.800000Y SiTime, -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
hot74VHCU04SJ 74VHCU04SJ Fairchild/ON Semiconductor, IC INVERTER HEX HS 14SOP, 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width), * 查看
TLV2711CDBVTG4 TLV2711CDBVTG4 Texas Instruments, IC OPAMP GP 65KHZ RRO SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
3386F-1-254T 3386F-1-254T Bourns Inc., TRIMMER 250K OHM 0.5W PC PIN, -, * 查看
160631-1 160631-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN SPLICE 18-26 AWG CRIMP, -, * 查看
3-644756-2 3-644756-2 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER 2POS VERT .156 GOLD, -, * 查看
10-214628-59P 10-214628-59P Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 17POS INLINE PIN, -, * 查看
V28A48M200BS3 V28A48M200BS3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-23-28S-66.666660Y
D# SIT8208AC-23-28S-66.666660Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66666MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-23-28S-66.666660Y)