购买 SIT8208AC-23-28S-33.333330Y | SIT8208AC-23-28S-33.333330Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-23-28S-33.333330Y
SIT8208AC-23-28S-33.333330Y
SIT8208AC-23-28S-33.333330Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-23-28S-33.333330Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-23-28S-33.333330Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-23-28S-33.333330Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-23-28S-33.333330Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-23-28S-33.333330Y?
SIT1602BI-32-28S-10.000000X SIT1602BI-32-28S-10.000000X SiTime, -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
SR205C224JARTR1 SR205C224JARTR1 AVX Corporation, CAP CER 0.22UF 50V X7R RADIAL, Radial, * 查看
UF4003 A0G UF4003 A0G TSC America Inc., DIODE, HIGH EFFICIENT, 1A, 200V,, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看