购买 SIT8208AC-23-28S-24.576000Y | SIT8208AC-23-28S-24.576000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-23-28S-24.576000Y
SIT8208AC-23-28S-24.576000Y
SIT8208AC-23-28S-24.576000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.8V, 2
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-23-28S-24.576000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-23-28S-24.576000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-23-28S-24.576000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-23-28S-24.576000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-23-28S-24.576000Y?
T322F157K015AT T322F157K015AT KEMET, CAP TANT 150UF 15V 10% AXIAL, Axial, * 查看
1812Y6300272KXT 1812Y6300272KXT Knowles Syfer, CAP CER 2700PF 630V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
GRM022R60J103ME19L GRM022R60J103ME19L Murata, CAP CER 10000PF 6.3V X5R 01005, 01005 (0402 Metric), * 查看
CRCW121020R0FKEAHP CRCW121020R0FKEAHP Vishay Dale, RES SMD 20 OHM 1% 3/4W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
RCL0612178RFKEA RCL0612178RFKEA Vishay Dale, RES SMD 178 OHM 1/2W 1206 WIDE, Wide 1206 (3216 Metric), 0612, * 查看
3549H-1AC-202B 3549H-1AC-202B Bourns Inc., POT 2K OHM 2W HYBRITRON LINEAR, -, * 查看
TVPS00RF-25-4SB-LC TVPS00RF-25-4SB-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 56POS PNL MT, -, * 查看
RCB85DHFT RCB85DHFT Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 170POS .050, -, * 查看
1604396-3 1604396-3 TE Connectivity AMP Connectors, KIT,180A,2 AWG,WHITE, -, * 查看
V7812W-500 V7812W-500 CUI Inc., CONVERT DC/DC REG 12V 500MA 3SIP, 3-SIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-23-28S-24.576000Y
D# SIT8208AC-23-28S-24.576000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-23-28S-24.576000Y)
SIT8208AC-23-28S-24.576000Y
D# 1473-SIT8208AC-23-28S-24.576000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ LVCMOS LV