购买 SIT8208AC-23-28S-18.432000T | SIT8208AC-23-28S-18.432000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-23-28S-18.432000T
SIT8208AC-23-28S-18.432000T
SIT8208AC-23-28S-18.432000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.8V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-23-28S-18.432000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-23-28S-18.432000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-23-28S-18.432000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-23-28S-18.432000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-23-28S-18.432000T?
SIT1602BC-23-30S-62.500000E SIT1602BC-23-30S-62.500000E SiTime, -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.0V, 6, -, * 查看
VJ0603D270FXCAJ VJ0603D270FXCAJ Vishay Vitramon, CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
C0603C101F1GACAUTO C0603C101F1GACAUTO KEMET, CAP CER 0603 100PF 100V C0G 1% A, -, * 查看
AZ23C6V8 RFG AZ23C6V8 RFG TSC America Inc., DIODE, ZENER, 6.8V, 300MW, 5%, S, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
R5030810RSWA R5030810RSWA Powerex Inc., DIODE GEN PURP 800V 100A DO205AA, DO-205AA, DO-8, Stud, * 查看
S-1135A15-U5T1G S-1135A15-U5T1G SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 300MA SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
RG2012P-3832-D-T5 RG2012P-3832-D-T5 Susumu, RES SMD 38.3K OHM 0.5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-23-28S-18.432000T
D# SIT8208AC-23-28S-18.432000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 18.432MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-23-28S-18.432000T)
SIT8208AC-23-28S-18.432000T
D# 1473-SIT8208AC-23-28S-18.432000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 18.4320MHZ LVCMOS LV