购买 SIT8208AC-23-25S-40.500000Y | SIT8208AC-23-25S-40.500000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-23-25S-40.500000Y
SIT8208AC-23-25S-40.500000Y
SIT8208AC-23-25S-40.500000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 4
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-23-25S-40.500000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-23-25S-40.500000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-23-25S-40.500000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-23-25S-40.500000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-23-25S-40.500000Y?
520L20HA38M4000 520L20HA38M4000 CTS-Frequency Controls, OSC VCTCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT8208AI-31-33E-28.636300T SIT8208AI-31-33E-28.636300T SiTime, -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 3.3V, 2, -, * 查看
SIT1602BC-82-33N-50.000000T SIT1602BC-82-33N-50.000000T SiTime, -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.3V, 5, -, * 查看
MPSA29_D27Z MPSA29_D27Z Fairchild/ON Semiconductor, TRANS NPN DARL 100V 0.8A TO-92, TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads), * 查看