购买 SIT8208AC-23-25E-40.500000T | SIT8208AC-23-25E-40.500000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-23-25E-40.500000T
SIT8208AC-23-25E-40.500000T
SIT8208AC-23-25E-40.500000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 4
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-23-25E-40.500000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-23-25E-40.500000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-23-25E-40.500000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-23-25E-40.500000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-23-25E-40.500000T?
BZX384C36-HE3-18 BZX384C36-HE3-18 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ZENER 36V 200MW SOD323, SC-76, SOD-323, * 查看
P4KE24AHR1G P4KE24AHR1G TSC America Inc., DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 400W, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看
CMF60221K00FKRE CMF60221K00FKRE Vishay Dale, RES 221K OHM 1W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CRCW12061R82FKEAHP CRCW12061R82FKEAHP Vishay Dale, RES SMD 1.82 OHM 1% 3/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
AIML-0805-R47K-T AIML-0805-R47K-T Abracon LLC, FIXED IND 470NH 200MA 650 MOHM, 0805 (2012 Metric), * 查看
DDMA78PNM DDMA78PNM ITT Cannon, LLC, CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT, -, * 查看
TVPS00RK-21-41JA-LC TVPS00RK-21-41JA-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT, -, * 查看
ACC12DCKH-S288 ACC12DCKH-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100, -, * 查看
VI-J3W-CW VI-J3W-CW Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-23-25E-40.500000T
D# SIT8208AC-23-25E-40.500000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-23-25E-40.500000T)
SIT8208AC-23-25E-40.500000T
D# 1473-SIT8208AC-23-25E-40.500000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ LVCMOS LV