购买 SIT8208AC-23-25E-35.840000Y | SIT8208AC-23-25E-35.840000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-23-25E-35.840000Y
SIT8208AC-23-25E-35.840000Y
SIT8208AC-23-25E-35.840000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-23-25E-35.840000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-23-25E-35.840000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-23-25E-35.840000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-23-25E-35.840000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-23-25E-35.840000Y?
1111J3000751KQT 1111J3000751KQT Knowles Syfer, CAP CER 750PF 300V C0G/NP0 1111, 1111 (2828 Metric), * 查看
151033BS03000 151033BS03000 Wurth Electronics Inc., LED BLUE CLEAR 3MM ROUND T/H, Radial, * 查看
0312.187VXP 0312.187VXP Littelfuse Inc., FUSE GLASS 187MA 250VAC 3AB 3AG, 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4", * 查看
ALQ312 ALQ312 Panasonic Electric Works, RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V, -, * 查看