购买 SIT8208AC-23-25E-33.333330T | SIT8208AC-23-25E-33.333330T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-23-25E-33.333330T
SIT8208AC-23-25E-33.333330T
SIT8208AC-23-25E-33.333330T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-23-25E-33.333330T Packaging
Insepction
SIT8208AC-23-25E-33.333330T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-23-25E-33.333330T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-23-25E-33.333330T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-23-25E-33.333330T?
SIT8208AI-21-18E-18.432000Y SIT8208AI-21-18E-18.432000Y SiTime, -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
SIT1602BI-12-33N-24.000000D SIT1602BI-12-33N-24.000000D SiTime, -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.3V, 2, -, * 查看
MC22FF561G-F MC22FF561G-F Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP MICA 560PF 2% 1KV 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
1206Y0160151FFT 1206Y0160151FFT Knowles Syfer, CAP CER 150PF 16V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
NTS1045EMFST3G NTS1045EMFST3G ON Semiconductor, DIODE SCHOTTKY 45V 10A 5DFN, 8-PowerTDFN, 5 Leads, * 查看
hotLM2670SX-ADJ LM2670SX-ADJ Texas Instruments, IC REG BUCK ADJ 3A TO263-7, TO-263-8, D2Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA, * 查看
ZEDB25-S-BA-30 ZEDB25-S-BA-30 ITT Cannon, LLC, CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER, -, * 查看
VE-BND-MX-F4 VE-BND-MX-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-23-25E-33.333330T
D# SIT8208AC-23-25E-33.333330T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33333MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-23-25E-33.333330T)