购买 SIT8208AC-23-18S-33.333000X | SIT8208AC-23-18S-33.333000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-23-18S-33.333000X
SIT8208AC-23-18S-33.333000X
SIT8208AC-23-18S-33.333000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-23-18S-33.333000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-23-18S-33.333000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-23-18S-33.333000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-23-18S-33.333000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-23-18S-33.333000X?
SIT1602BC-13-28E-20.000000G SIT1602BC-13-28E-20.000000G SiTime, -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.8V, 2, -, * 查看
SIT1602BI-23-28N-77.760000D SIT1602BI-23-28N-77.760000D SiTime, -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.8V, 7, -, * 查看
M39003/01-8365 M39003/01-8365 Vishay Sprague, CAP TANT 0.47UF 10% 100V AXIAL, Axial, * 查看
AUIRFR4620 AUIRFR4620 Infineon Technologies, MOSFET N-CH 200V 24A DPAK, TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, * 查看
NRVB0530T1G NRVB0530T1G ON Semiconductor, DIODE SCHOTTKY 30V 500MA SOD123, SOD-123, * 查看
NLV74HCT04ADTR2G NLV74HCT04ADTR2G ON Semiconductor, IC HEX INVERTER LSTTL 14TSSOP, 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
hotAD8011ANZ AD8011ANZ Analog Devices Inc., IC OPAMP CFA 400MHZ 8DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
112TW8-3 112TW8-3 Honeywell Sensing and Productivity Solutions, SWITCH TOGGLE DPDT 100MA 125V, -, * 查看
AFD57-24-61PX-6117-LC AFD57-24-61PX-6117-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE, -, * 查看
RSC35DRXS-S734 RSC35DRXS-S734 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-23-18S-33.333000X
D# SIT8208AC-23-18S-33.333000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-23-18S-33.333000X)
SIT8208AC-23-18S-33.333000X
D# 1473-SIT8208AC-23-18S-33.333000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LV