购买 SIT8208AC-23-18S-18.432000T | SIT8208AC-23-18S-18.432000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-23-18S-18.432000T
SIT8208AC-23-18S-18.432000T
SIT8208AC-23-18S-18.432000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 1
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-23-18S-18.432000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-23-18S-18.432000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-23-18S-18.432000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-23-18S-18.432000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-23-18S-18.432000T?
C410C680F3G5TA7200 C410C680F3G5TA7200 KEMET, CAP CER 68PF 25V C0G AXIAL, Axial, * 查看
VS-40HFL20S05 VS-40HFL20S05 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE GEN PURP 200V 40A DO203AB, DO-203AB, DO-5, Stud, * 查看
MCP4241T-103E/SL MCP4241T-103E/SL Microchip Technology, IC DGTL POT 10K 2CH 14SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RC3216J104CS RC3216J104CS Samsung, RES SMD 100K OHM 5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
TV06DT-17-26SB-LC TV06DT-17-26SB-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE, -, * 查看
AMM10DRMT-S273 AMM10DRMT-S273 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.156, -, * 查看
JCC06DETI JCC06DETI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-23-18S-18.432000T
D# SIT8208AC-23-18S-18.432000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 18.432MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-23-18S-18.432000T)
SIT8208AC-23-18S-18.432000T
D# 1473-SIT8208AC-23-18S-18.432000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 18.4320MHZ LVCMOS LV