| 零件编号 | SIT8208AC-22-33S-28.636300X |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 3.3V, 2 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT8208AC-22-33S-28.636300X D# SIT8208AC-22-33S-28.636300X |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 28.6363MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-22-33S-28.636300X) |
SIT8208AC-22-33S-28.636300X D# 1473-SIT8208AC-22-33S-28.636300X-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 28.6363MHZ LVCMOS LV |