购买 SIT8208AC-22-33E-74.250000T | SIT8208AC-22-33E-74.250000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-22-33E-74.250000T
SIT8208AC-22-33E-74.250000T
SIT8208AC-22-33E-74.250000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 3.3V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-22-33E-74.250000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-22-33E-74.250000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-22-33E-74.250000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-22-33E-74.250000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-22-33E-74.250000T?
223MPR250K 223MPR250K Illinois Capacitor, CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC RAD, Radial, * 查看
1808J2000332GCR 1808J2000332GCR Knowles Syfer, CAP CER 3300PF 200V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
hot24LC1025-I/SN 24LC1025-I/SN Microchip Technology, IC EEPROM 1MBIT 400KHZ 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
7265 7265 Keystone Electronics, JACK SCREW HEX 4-40, -, * 查看
D38999/20FJ43PB D38999/20FJ43PB Souriau, CONN RCPT 43POS WALL MNT W/PINS, -, * 查看
C0909A12-12S6-106 C0909A12-12S6-106 Cinch Connectivity Solutions, CONN PLUG HSG FMALE 12POS INLINE, -, * 查看
V28B48T150BS3 V28B48T150BS3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W, 9-DIP Module, * 查看
VI-JWP-EZ-B1 VI-JWP-EZ-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 25W, Half Brick, * 查看
R0.5D12-0512/H-R R0.5D12-0512/H-R Recom Power, 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE, 12-SMD Module, 10 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-22-33E-74.250000T
D# SIT8208AC-22-33E-74.250000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-22-33E-74.250000T)
SIT8208AC-22-33E-74.250000T
D# 1473-SIT8208AC-22-33E-74.250000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVCMOS LV