购买 SIT8208AC-22-33E-66.666000T | SIT8208AC-22-33E-66.666000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-22-33E-66.666000T
SIT8208AC-22-33E-66.666000T
SIT8208AC-22-33E-66.666000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 3.3V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-22-33E-66.666000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-22-33E-66.666000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-22-33E-66.666000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-22-33E-66.666000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-22-33E-66.666000T?
SA101E104MARC SA101E104MARC AVX Corporation, CAP CER 0.1UF 100V Z5U AXIAL, Axial, * 查看
DB3S315E0L DB3S315E0L Panasonic Electronic Components, DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SSMINI3, SC-89, SOT-490, * 查看
AL5809-15S1-7 AL5809-15S1-7 Diodes Incorporated, IC LED DRVR LIN PWM 15MA SOD123, SOD-123, * 查看
EL3H7(D)(EB)-G EL3H7(D)(EB)-G Everlight Electronics Co Ltd, OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4-SSOP, 4-SOIC (0.173", 4.40mm), * 查看