购买 SIT8208AC-22-33E-66.600000T | SIT8208AC-22-33E-66.600000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-22-33E-66.600000T
SIT8208AC-22-33E-66.600000T
SIT8208AC-22-33E-66.600000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 3.3V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-22-33E-66.600000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-22-33E-66.600000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-22-33E-66.600000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-22-33E-66.600000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-22-33E-66.600000T?
SIT9120AI-1CF-25S166.666000Y SIT9120AI-1CF-25S166.666000Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 2.5V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
1812J0500152JCT 1812J0500152JCT Knowles Syfer, CAP CER 1500PF 50V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
0402YD682KAT2A 0402YD682KAT2A AVX Corporation, CAP CER 6800PF 16V X5R 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
UHV1V151MPD1TA UHV1V151MPD1TA Nichicon, CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL, Radial, Can, * 查看
BZD27C150PHRQG BZD27C150PHRQG Taiwan Semiconductor Corporation, DIODE, ZENER, 150V, 1000MW, %, A, DO-219AB, * 查看
VS-80CPU02-N3 VS-80CPU02-N3 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ARRAY GP 200V 40A TO247AC, TO-247-3, * 查看
hotADM238LAN ADM238LAN Analog Devices Inc., IC TXRX QUAD RS-232 5VLP 24DIP, 24-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
RN55E1501DR36 RN55E1501DR36 Vishay Dale, RES 1.5K OHM 1/8W .5% AXIAL, Axial, * 查看
MS3102R14S-7SX MS3102R14S-7SX ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 3 POS BOX MNT W/SCKT, -, * 查看
UT001619SH6 UT001619SH6 Souriau, CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT, -, * 查看
EEM43DSEI-S13 EEM43DSEI-S13 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-22-33E-66.600000T
D# SIT8208AC-22-33E-66.600000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-22-33E-66.600000T)
SIT8208AC-22-33E-66.600000T
D# 1473-SIT8208AC-22-33E-66.600000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ LVCMOS LV