购买 SIT8208AC-22-33E-38.400000Y | SIT8208AC-22-33E-38.400000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-22-33E-38.400000Y
SIT8208AC-22-33E-38.400000Y
SIT8208AC-22-33E-38.400000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 3.3V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-22-33E-38.400000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-22-33E-38.400000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-22-33E-38.400000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-22-33E-38.400000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-22-33E-38.400000Y?
C326C123FAG5TA C326C123FAG5TA KEMET, CAP CER 0.012UF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
0603Y0100120KCR 0603Y0100120KCR Knowles Syfer, CAP CER 12PF 10V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
CL03C0R9BA3GNNH CL03C0R9BA3GNNH Samsung, CAP CER 0.9PF 25V NP0 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
TC124-FR-0717K8L TC124-FR-0717K8L Yageo, RES ARRAY 4 RES 17.8K OHM 0804, 0804, Concave, Long Side Terminals, * 查看
9T06031A1602CBHFT 9T06031A1602CBHFT Yageo, RES SMD 16K OHM 0.25% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RC0805FR-0735R7L RC0805FR-0735R7L Yageo, RES SMD 35.7 OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
D38999/20FJ46SDL D38999/20FJ46SDL Souriau, CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT, -, * 查看
GTCL030-28-21P-LC GTCL030-28-21P-LC Amphenol Industrial Operations, CONN RCPT HSNG MALE 37POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-22-33E-38.400000Y
D# SIT8208AC-22-33E-38.400000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-22-33E-38.400000Y)
SIT8208AC-22-33E-38.400000Y
D# 1473-SIT8208AC-22-33E-38.400000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ LVCMOS LV