购买 SIT8208AC-22-33E-28.636300T | SIT8208AC-22-33E-28.636300T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-22-33E-28.636300T
SIT8208AC-22-33E-28.636300T
SIT8208AC-22-33E-28.636300T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 3.3V, 2
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-22-33E-28.636300T Packaging
Insepction
SIT8208AC-22-33E-28.636300T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-22-33E-28.636300T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-22-33E-28.636300T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-22-33E-28.636300T?
ABM8W-22.1184MHZ-8-B2U-T3 ABM8W-22.1184MHZ-8-B2U-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 22.1184MHZ 8PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
T7H8086504DN T7H8086504DN Powerex Inc., SCR PHASE CTRL MOD 800V 650A, TO-200 Variation, * 查看
MCZ33903B5EK MCZ33903B5EK NXP, IC SBC CAN HS 5.0V 32SOIC, 32-SSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad, * 查看
RCP0505W220RGEA RCP0505W220RGEA Vishay Dale, RES SMD 220 OHM 2% 5W 0505, 0505 (1412 Metric), * 查看
LTF4022T-150M-D LTF4022T-150M-D TDK Corporation, FIXED IND 15UH 1A 260 MOHM SMD, 2-SMD, * 查看
36-3625-71 36-3625-71 Aries Electronics, 625 DIP HDR SCRW MACH CONTACT, -, * 查看
ESQT-110-03-L-Q-320 ESQT-110-03-L-Q-320 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
499252-3 499252-3 TE Connectivity AMP Connectors, STRAIN RELIEF 26POS SOCKET CONN, -, * 查看
6-5353164-6 6-5353164-6 TE Connectivity AMP Connectors, ON TAPING EMBOSS O.5MM PITCH FS, -, * 查看
ECC31DTKN-S288 ECC31DTKN-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-22-33E-28.636300T
D# SIT8208AC-22-33E-28.636300T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 28.6363MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-22-33E-28.636300T)
SIT8208AC-22-33E-28.636300T
D# 1473-SIT8208AC-22-33E-28.636300T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 28.6363MHZ LVCMOS LV