购买 SIT8208AC-22-28S-31.250000Y | SIT8208AC-22-28S-31.250000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-22-28S-31.250000Y
SIT8208AC-22-28S-31.250000Y
SIT8208AC-22-28S-31.250000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-22-28S-31.250000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-22-28S-31.250000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-22-28S-31.250000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-22-28S-31.250000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-22-28S-31.250000Y?
416F40025IST 416F40025IST CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 40.000 MHZ SERIES SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
TRJB685K025RRJ TRJB685K025RRJ AVX Corporation, CAP TANT 6.8UF 25V 10% 1411, 1411 (3528 Metric), 1210, * 查看
12103C335KAT2A 12103C335KAT2A AVX Corporation, CAP CER 3.3UF 25V X7R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
CDR31BP360BJZMAT CDR31BP360BJZMAT Vishay Vitramon, CAP CER 36PF 100V 5% BP 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
HLMP-EL24-SVK00 HLMP-EL24-SVK00 Broadcom Limited, LED AMBER CLEAR 5MM ROUND T/H, Radial, * 查看
NTHS0805N01N7002JR NTHS0805N01N7002JR Vishay Dale, NTC THERMISTOR 70K OHM 5% 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CRX220B CRX220B Laird Technologies IAS, ANT RINGO VHF 220-222MHZ 500W, -, * 查看
RWR80SR965DRRSL RWR80SR965DRRSL Vishay Dale, RES 0.965 OHM 2W 0.5% WW AXIAL, Axial, * 查看
742C083560JTR 742C083560JTR CTS Resistor Products, RES ARRAY 4 RES 56 OHM 1206, 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals, * 查看
RNCF1210DKE634R RNCF1210DKE634R Stackpole Electronics Inc., RES SMD 634 OHM 0.5% 1/3W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
1665210000 1665210000 Weidmuller, CONN COVER FOR HOOD HE SIZE 3, -, * 查看
0528521470 0528521470 Molex, LLC, CONN FFC BOTTOM 14POS 1.00MM R/A, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-22-28S-31.250000Y
D# SIT8208AC-22-28S-31.250000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-22-28S-31.250000Y)
SIT8208AC-22-28S-31.250000Y
D# 1473-SIT8208AC-22-28S-31.250000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ LVCMOS LV