购买 SIT8208AC-22-28S-28.636300X | SIT8208AC-22-28S-28.636300X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-22-28S-28.636300X
SIT8208AC-22-28S-28.636300X
SIT8208AC-22-28S-28.636300X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.8V, 2
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-22-28S-28.636300X Packaging
Insepction
SIT8208AC-22-28S-28.636300X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-22-28S-28.636300X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-22-28S-28.636300X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-22-28S-28.636300X?
1812J1000561JFT 1812J1000561JFT Knowles Syfer, CAP CER 560PF 100V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
EKMZ451VSN391MQ45S EKMZ451VSN391MQ45S United Chemi-Con, CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP-IN, Radial, Can - Snap-In, * 查看
IPFH6N03LA G IPFH6N03LA G Infineon Technologies, MOSFET N-CH 25V 50A DPAK, TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, * 查看
170M6668 170M6668 Eaton, FUSE SQ 1.5KA 700VAC RECTANGULAR, Rectangular, Blade, * 查看
RG2012N-2323-D-T5 RG2012N-2323-D-T5 Susumu, RES SMD 232K OHM 0.5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
1103467-1 1103467-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HSG BASE ASSY CABLE PLASTIC, -, * 查看
GMM06DSES-S243 GMM06DSES-S243 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156, -, * 查看
VE-25V-MW-F4 VE-25V-MW-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-22-28S-28.636300X
D# SIT8208AC-22-28S-28.636300X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 28.6363MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-22-28S-28.636300X)
SIT8208AC-22-28S-28.636300X
D# 1473-SIT8208AC-22-28S-28.636300X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 28.6363MHZ LVCMOS LV