购买 SIT8208AC-22-28E-66.660000T | SIT8208AC-22-28E-66.660000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-22-28E-66.660000T
SIT8208AC-22-28E-66.660000T
SIT8208AC-22-28E-66.660000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.8V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-22-28E-66.660000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-22-28E-66.660000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-22-28E-66.660000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-22-28E-66.660000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-22-28E-66.660000T?
FD7770009 FD7770009 Diodes Incorporated, OSCILLATOR XO 77.76MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BI-31-18N-75.000000T SIT1602BI-31-18N-75.000000T SiTime, -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 1.8V, 7, -, * 查看
S102K33X7RN63J5R S102K33X7RN63J5R Vishay BC Components, CAP CER 1000PF 1KV X7R RADIAL, Radial, Disc, * 查看
1.10.011.001/0221 1.10.011.001/0221 RAFI USA, SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 35V, -, * 查看