购买 SIT8208AC-22-28E-33.333330T | SIT8208AC-22-28E-33.333330T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-22-28E-33.333330T
SIT8208AC-22-28E-33.333330T
SIT8208AC-22-28E-33.333330T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-22-28E-33.333330T Packaging
Insepction
SIT8208AC-22-28E-33.333330T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-22-28E-33.333330T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-22-28E-33.333330T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-22-28E-33.333330T?
GL34G-TP GL34G-TP Micro Commercial Co, DIODE GEN 400V 500MA MINI MELF, DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, * 查看
V150LU2 V150LU2 Littelfuse Inc., VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM, Disc 7mm, * 查看
ERA-2HEC4641X ERA-2HEC4641X Panasonic Electronic Components, RES SMD 4.64K OHM 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
hotEL817(C) EL817(C) Everlight Electronics Co Ltd, OPTOISOLTR 5KV TRANSISTOR 4-DIP, 4-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
2474R-46L 2474R-46L API Delevan Inc., FIXED IND 5.6MH 180MA 11.2 OHM, Axial, * 查看
1910416 1910416 Phoenix Contact, TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5MM, -, * 查看
380-80-137-00-001101 380-80-137-00-001101 Preci-Dip, HEADER SOLDER TAIL 2.54MM, -, * 查看
104864-1 104864-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER 60POS VERT T/H GOLD, -, * 查看