购买 SIT8208AC-22-28E-32.768000X | SIT8208AC-22-28E-32.768000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-22-28E-32.768000X
SIT8208AC-22-28E-32.768000X
SIT8208AC-22-28E-32.768000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-22-28E-32.768000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-22-28E-32.768000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-22-28E-32.768000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-22-28E-32.768000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-22-28E-32.768000X?
SIT1602BC-11-30E-25.000625D SIT1602BC-11-30E-25.000625D SiTime, -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.0V, 2, -, * 查看
AZ23C3V0-E3-08 AZ23C3V0-E3-08 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ZENER 3V 300MW SOT23, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
hotTPS3823-25DBVT TPS3823-25DBVT Texas Instruments, IC 2.25V SUPPLY MONITOR SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
RWR80S67R3DRB12 RWR80S67R3DRB12 Vishay Dale, RES 67.3 OHM 2W 0.5% WW AXIAL, Axial, * 查看
RWR82N39R0FRBSL RWR82N39R0FRBSL Vishay Dale, RES 39 OHM 1.5W 1% AXIAL, Axial, * 查看
4379R-121JS 4379R-121JS API Delevan Inc., FIXED IND 120NH 1A 30 MOHM SMD, 2-SMD, * 查看
VE-B2T-EX VE-B2T-EX Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-22-28E-32.768000X
D# SIT8208AC-22-28E-32.768000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-22-28E-32.768000X)
SIT8208AC-22-28E-32.768000X
D# 1473-SIT8208AC-22-28E-32.768000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ LVCMOS LV