购买 SIT8208AC-22-28E-3.570000Y | SIT8208AC-22-28E-3.570000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-22-28E-3.570000Y
SIT8208AC-22-28E-3.570000Y
SIT8208AC-22-28E-3.570000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-22-28E-3.570000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-22-28E-3.570000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-22-28E-3.570000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-22-28E-3.570000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-22-28E-3.570000Y?
MA-505 4.9152M-C0:ROHS MA-505 4.9152M-C0:ROHS EPSON, CRYSTAL 4.9152MHZ 18PF SMD, 4-SOJ, 3.30mm pitch, * 查看
1053030:0032 1053030:0032 Phoenix Contact, TERM BLOCK MARKER, -, * 查看
PT4711C PT4711C Texas Instruments, CONV DC/DC 15V 48VIN 45W SMD, 21-SMD Module, * 查看
V110B15M150B3 V110B15M150B3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W, 9-DIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-22-28E-3.570000Y
D# SIT8208AC-22-28E-3.570000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-22-28E-3.570000Y)
SIT8208AC-22-28E-3.570000Y
D# 1473-SIT8208AC-22-28E-3.570000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ LVCM LVTTL