购买 SIT8208AC-22-25E-16.368000T | SIT8208AC-22-25E-16.368000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-22-25E-16.368000T
SIT8208AC-22-25E-16.368000T
SIT8208AC-22-25E-16.368000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.5V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-22-25E-16.368000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-22-25E-16.368000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-22-25E-16.368000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-22-25E-16.368000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-22-25E-16.368000T?
SIT8208AC-3F-18E-60.000000Y SIT8208AC-3F-18E-60.000000Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 10PPM, 1.8V, 6, -, * 查看
SIT9120AC-1C3-25S166.666660Y SIT9120AC-1C3-25S166.666660Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.5V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
1812Y1K20332MXR 1812Y1K20332MXR Knowles Syfer, CAP CER 3300PF 1.2KV X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
16YXG5600MEFCGC16X35.5 16YXG5600MEFCGC16X35.5 Rubycon, CAP ALUM 5600UF 20% 16V RADIAL, Radial, Can, * 查看
MAX9610HEXK+T MAX9610HEXK+T Maxim Integrated, IC OPAMP CURR SENSE 60KHZ SC70-5, 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353, * 查看
CMF5512K600BHRE CMF5512K600BHRE Vishay Dale, RES 12.6K OHM 1/2W .1% AXIAL, Axial, * 查看
4302R-151K 4302R-151K API Delevan Inc., FIXED IND 150NH 1A 150 MOHM SMD, 2-SMD, * 查看
1986718-2 1986718-2 TE Connectivity AMP Connectors, TERM BLOCK HDR 2POS VERT 3.5MM, -, * 查看