购买 SIT8208AC-22-18S-66.660000Y | SIT8208AC-22-18S-66.660000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-22-18S-66.660000Y
SIT8208AC-22-18S-66.660000Y
SIT8208AC-22-18S-66.660000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 1.8V, 6
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-22-18S-66.660000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-22-18S-66.660000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-22-18S-66.660000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-22-18S-66.660000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-22-18S-66.660000Y?
K471M15X7RH5TK2 K471M15X7RH5TK2 Vishay BC Components, CAP CER 470PF 100V X7R RADIAL, Radial, * 查看
SBLF1640CTHE3/45 SBLF1640CTHE3/45 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V ITO220, TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab, * 查看
P2000SB P2000SB Littelfuse Inc., SIDACTOR BI 180V 250A DO-214AA, DO-214AA, SMB, * 查看
2907650 2907650 Phoenix Contact, CIR BRKR 1A 480VAC 125VDC, -, * 查看