购买 SIT8208AC-22-18S-37.500000X | SIT8208AC-22-18S-37.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-22-18S-37.500000X
SIT8208AC-22-18S-37.500000X
SIT8208AC-22-18S-37.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 1.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-22-18S-37.500000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-22-18S-37.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-22-18S-37.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-22-18S-37.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-22-18S-37.500000X?
SIT8208AC-81-25E-19.200000Y SIT8208AC-81-25E-19.200000Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 1, -, * 查看
GBU4005GTB GBU4005GTB SMC Diode Solutions, BRIDGE RECT 1PHASE 50V 4A GBU, 4-ESIP, * 查看
hotLP2989AIM-1.8 LP2989AIM-1.8 Texas Instruments, IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
hotMCP4011-502E/SN MCP4011-502E/SN Microchip Technology, IC DGTL POT 5K 1CH 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
ELM 5-14MM ELM 5-14MM Bivar Inc., LED MT SR VERT 14MM 3MM 2LD, -, * 查看