购买 SIT8208AC-22-18E-37.500000T | SIT8208AC-22-18E-37.500000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-22-18E-37.500000T
SIT8208AC-22-18E-37.500000T
SIT8208AC-22-18E-37.500000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 1.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-22-18E-37.500000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-22-18E-37.500000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-22-18E-37.500000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-22-18E-37.500000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-22-18E-37.500000T?
KC2016K80.0000C1GE00 KC2016K80.0000C1GE00 AVX Corp/Kyocera Corp, OSC XO 80.0000MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1SMA4751 M2G 1SMA4751 M2G Taiwan Semiconductor Corporation, DIODE, ZENER, 30V, 1000MW, %, DO, DO-214AC, SMA, * 查看
74FCT163245APAG8 74FCT163245APAG8 IDT, Integrated Device Technology Inc, IC BI-DIR TRANSCVR 16BIT 48TSSOP, 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width), * 查看
SN74LV244APWRE4 SN74LV244APWRE4 Texas Instruments, IC BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20TSSOP, 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
RMCF0603JG680R RMCF0603JG680R Stackpole Electronics Inc., RES SMD 680 OHM 5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
ESQT-150-02-G-S-570 ESQT-150-02-G-S-570 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
TVS06RS-19-35BC TVS06RS-19-35BC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG FMALE 66POS INLINE, -, * 查看
DTS26F13-35BN DTS26F13-35BN TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLG HSG FMALE 22POS INLINE, -, * 查看
535097-5 535097-5 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RECEPT VERT 120 POS DIN PCB, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-22-18E-37.500000T
D# SIT8208AC-22-18E-37.500000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-22-18E-37.500000T)
SIT8208AC-22-18E-37.500000T
D# 1473-SIT8208AC-22-18E-37.500000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ LVCMOS LV