| 零件编号 | SIT8208AC-21-33S-18.432000Y |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.3V, 1 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT8208AC-21-33S-18.432000Y D# SIT8208AC-21-33S-18.432000Y |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 18.432MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-21-33S-18.432000Y) |
SIT8208AC-21-33S-18.432000Y D# 1473-SIT8208AC-21-33S-18.432000Y-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 18.4320MHZ LVCMOS LV |