购买 SIT8208AC-21-33E-66.666000X | SIT8208AC-21-33E-66.666000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-21-33E-66.666000X
SIT8208AC-21-33E-66.666000X
SIT8208AC-21-33E-66.666000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.3V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-21-33E-66.666000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-21-33E-66.666000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-21-33E-66.666000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-21-33E-66.666000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-21-33E-66.666000X?
SIT8209AI-22-25E-150.000000T SIT8209AI-22-25E-150.000000T SiTime, -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.5V, 1, -, * 查看
150475J250XF 150475J250XF Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP FILM 4.7UF 5% 250VDC AXIAL, Axial, * 查看
VJ0402D120FLAAC VJ0402D120FLAAC Vishay Vitramon, CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
OPA704NA/250G4 OPA704NA/250G4 Texas Instruments, IC OPAMP GP 3MHZ RRO SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
EXB-V8V3R6JV EXB-V8V3R6JV Panasonic Electronic Components, RES ARRAY 4 RES 3.6 OHM 1206, 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals, * 查看
IMC1812EB390J IMC1812EB390J Vishay Dale, FIXED IND 39UH 150MA 4.5 OHM SMD, 1812 (4532 Metric), * 查看
PTC31SACN PTC31SACN Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .100 SINGL STR 31POS, -, * 查看
VI-21X-CV-F1 VI-21X-CV-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W, Full Brick, * 查看
VI-B0F-IY VI-B0F-IY Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-21-33E-66.666000X
D# SIT8208AC-21-33E-66.666000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-21-33E-66.666000X)
SIT8208AC-21-33E-66.666000X
D# 1473-SIT8208AC-21-33E-66.666000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ LVCMOS LV