购买 SIT8208AC-21-33E-66.660000Y | SIT8208AC-21-33E-66.660000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-21-33E-66.660000Y
SIT8208AC-21-33E-66.660000Y
SIT8208AC-21-33E-66.660000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.3V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-21-33E-66.660000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-21-33E-66.660000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-21-33E-66.660000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-21-33E-66.660000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-21-33E-66.660000Y?
VJ1812A183JBAAT4X VJ1812A183JBAAT4X Vishay Vitramon, CAP CER 0.018UF 50V NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
C1210C334M3RACTU C1210C334M3RACTU KEMET, CAP CER 0.33UF 25V X7R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
2SA1593S-TL-E 2SA1593S-TL-E ON Semiconductor, TRANS PNP 100V 2A TP-FA, TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, * 查看
SN74AHC132DRE4 SN74AHC132DRE4 Texas Instruments, IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RCS0603270KJNEA RCS0603270KJNEA Vishay Dale, RES SMD 270K OHM 5% 1/4W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
33-8-W 33-8-W 3M, CONN SPADE TERM 10-12AWG #8, -, * 查看
443895-2 443895-2 TE Connectivity AMP Connectors, CONN D-SUB PLUG R/A, -, * 查看
CIR06BRT-28-21SW-F80-VO CIR06BRT-28-21SW-F80-VO ITT Cannon, LLC, CONN PLUG HSG FMALE 37POS INLINE, -, * 查看
HCC06HETI HCC06HETI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FEMALE 6POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-21-33E-66.660000Y
D# SIT8208AC-21-33E-66.660000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-21-33E-66.660000Y)
SIT8208AC-21-33E-66.660000Y
D# 1473-SIT8208AC-21-33E-66.660000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ LVCMOS LV