购买 SIT8208AC-21-33E-66.600000X | SIT8208AC-21-33E-66.600000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-21-33E-66.600000X
SIT8208AC-21-33E-66.600000X
SIT8208AC-21-33E-66.600000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.3V, 6
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-21-33E-66.600000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-21-33E-66.600000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-21-33E-66.600000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-21-33E-66.600000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-21-33E-66.600000X?
SIT1602BC-82-28N-24.576000T SIT1602BC-82-28N-24.576000T SiTime, -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 2, -, * 查看
SIT1602BC-23-33E-77.760000D SIT1602BC-23-33E-77.760000D SiTime, -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.3V, 7, -, * 查看
10ZLH3300MEFCT810X25 10ZLH3300MEFCT810X25 Rubycon, CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL, Radial, Can, * 查看
SN74F253NSRG4 SN74F253NSRG4 Texas Instruments, IC DATA SELECTOR/MUX SGL 16SO, 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width), * 查看
TNPW201063K4BEEY TNPW201063K4BEEY Vishay Dale, RES SMD 63.4K OHM 0.1% 0.4W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
A3C-10DA-2DSA(71) A3C-10DA-2DSA(71) Hirose Electric Co Ltd, CONN RECEPT 10POS 2MM GOLD DIP, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-21-33E-66.600000X
D# SIT8208AC-21-33E-66.600000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-21-33E-66.600000X)
SIT8208AC-21-33E-66.600000X
D# 1473-SIT8208AC-21-33E-66.600000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ LVCMOS LV