购买 SIT8208AC-21-33E-33.333300Y | SIT8208AC-21-33E-33.333300Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-21-33E-33.333300Y
SIT8208AC-21-33E-33.333300Y
SIT8208AC-21-33E-33.333300Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.3V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-21-33E-33.333300Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-21-33E-33.333300Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-21-33E-33.333300Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-21-33E-33.333300Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-21-33E-33.333300Y?
C316C332G5G5TA7301 C316C332G5G5TA7301 KEMET, CAP CER 3300PF 50V C0G RADIAL, Radial, * 查看
ALD110808SCL ALD110808SCL Advanced Linear Devices Inc., MOSFET 4N-CH 10.6V 16SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
hotBC184C BC184C Fairchild/ON Semiconductor, TRANS NPN 30V 0.5A TO-92, TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA), * 查看