购买 SIT8208AC-21-28S-74.176000Y | SIT8208AC-21-28S-74.176000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-21-28S-74.176000Y
SIT8208AC-21-28S-74.176000Y
SIT8208AC-21-28S-74.176000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.8V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-21-28S-74.176000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-21-28S-74.176000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-21-28S-74.176000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-21-28S-74.176000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-21-28S-74.176000Y?
504DAA-BBAF 504DAA-BBAF Silicon Labs, OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 50PPM, 4-SMD, No Lead, * 查看
TDL106K035S1D-F TDL106K035S1D-F Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP TANT 10UF 35V 10% RADIAL, Radial, * 查看
MAX9730EBP+T MAX9730EBP+T Maxim Integrated, IC AMP AUDIO PWR 2.4W G 20UCSP, 20-WFBGA, CSPBGA, * 查看
RCH895NP-2R5M RCH895NP-2R5M Sumida America Components Inc., FIXED IND 2.5UH 3.2A 13.7 MOHM, Radial, * 查看
1616220000 1616220000 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 11POS VERT 3.5MM, -, * 查看