购买 SIT8208AC-21-28S-12.288000X | SIT8208AC-21-28S-12.288000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-21-28S-12.288000X
SIT8208AC-21-28S-12.288000X
SIT8208AC-21-28S-12.288000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.8V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-21-28S-12.288000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-21-28S-12.288000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-21-28S-12.288000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-21-28S-12.288000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-21-28S-12.288000X?
SIT1602BI-22-25N-50.000000D SIT1602BI-22-25N-50.000000D SiTime, -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.5V, 5, -, * 查看
MKP385515025JIP2T0 MKP385515025JIP2T0 Vishay BC Components, CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RADIAL, Radial, * 查看
1812J1K50102MXR 1812J1K50102MXR Knowles Syfer, CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
1206Y1000333JDR 1206Y1000333JDR Knowles Syfer, CAP CER 0.033UF 100V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
HEF4538BT-Q100J HEF4538BT-Q100J Nexperia USA Inc., IC MULTIVIBRATOR DUAL 16SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RT2512CKB07806RL RT2512CKB07806RL Yageo, RES SMD 806 OHM 0.25% 3/4W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
RG1005N-361-B-T5 RG1005N-361-B-T5 Susumu, RES SMD 360 OHM 0.1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
531370-2 531370-2 TE Connectivity AMP Connectors, CONN CARDEDGE HSG 6POS 0.312 NAT, -, * 查看
GMC36DTEH GMC36DTEH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-21-28S-12.288000X
D# SIT8208AC-21-28S-12.288000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 12.288MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-21-28S-12.288000X)
SIT8208AC-21-28S-12.288000X
D# 1473-SIT8208AC-21-28S-12.288000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LV