购买 SIT8208AC-21-25E-24.576000X | SIT8208AC-21-25E-24.576000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-21-25E-24.576000X
SIT8208AC-21-25E-24.576000X
SIT8208AC-21-25E-24.576000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.5V, 2
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-21-25E-24.576000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-21-25E-24.576000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-21-25E-24.576000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-21-25E-24.576000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-21-25E-24.576000X?
A22L-TR-24A-02M A22L-TR-24A-02M Omron Automation and Safety, SWITCH PUSH DPST-NC 10A 110V, -, * 查看
RWR89SR649FSS73 RWR89SR649FSS73 Vishay Dale, RES 0.649 OHM 3W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RNC55J2001FSRSL RNC55J2001FSRSL Vishay Dale, RES 2K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
0395434306 0395434306 Molex, LLC, 5MM EUROBLOCK PC 45 BLK 6POS, -, * 查看