购买 SIT8208AC-21-18S-40.500000Y | SIT8208AC-21-18S-40.500000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-21-18S-40.500000Y
SIT8208AC-21-18S-40.500000Y
SIT8208AC-21-18S-40.500000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 1.8V, 4
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-21-18S-40.500000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-21-18S-40.500000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-21-18S-40.500000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-21-18S-40.500000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-21-18S-40.500000Y?
1812Y0100330GCT 1812Y0100330GCT Knowles Syfer, CAP CER 33PF 10V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
0603J2000562JDT 0603J2000562JDT Knowles Syfer, CAP CER 5600PF 200V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
0805Y2000471MDR 0805Y2000471MDR Knowles Syfer, CAP CER 470PF 200V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
PRG3216P-2002-B-T5 PRG3216P-2002-B-T5 Susumu, RES SMD 20K OHM 1W 1206 WIDE, Wide 1206 (3216 Metric), 0612, * 查看
4379-222KS 4379-222KS API Delevan Inc., FIXED IND 2.2UH 400MA 300 MOHM, Nonstandard, * 查看
TV07DT-21-11PB TV07DT-21-11PB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP, -, * 查看
8D725F43SD-LC 8D725F43SD-LC Souriau, CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT, -, * 查看
KTPS05-15005U-VI-P1 KTPS05-15005U-VI-P1 Volgen America/Kaga Electronics USA, AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 5W, -, * 查看
X5001V8I-2.7A X5001V8I-2.7A Renesas Electronics America, IC SUPERVISOR CPU 8-TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-21-18S-40.500000Y
D# SIT8208AC-21-18S-40.500000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-21-18S-40.500000Y)
SIT8208AC-21-18S-40.500000Y
D# 1473-SIT8208AC-21-18S-40.500000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ LVCMOS LV