购买 SIT3808AC-CF-33EX-45.158400Y | SIT3808AC-CF-33EX-45.158400Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT3808AC-CF-33EX-45.158400Y
SIT3808AC-CF-33EX-45.158400Y
SIT3808AC-CF-33EX-45.158400Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 OSC MEMS VCXO 45.1584MHZ LVCMOS
送货服务
ECAD
系列SiT3808
类型MEMS VCXO
频率45.1584MHz
功能Enable/Disable
产量LVCMOS
电压 - 电源3.3V
频率稳定性±10ppm
工作温度-20°C ~ 70°C
电流 - 电源(最大)33mA
评级-
安装类型Surface Mount
尺寸/尺寸0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
高度 - 坐姿(最大)0.031" (0.80mm)
SIT3808AC-CF-33EX-45.158400Y Packaging
Insepction
SIT3808AC-CF-33EX-45.158400Y FAQ
  • 1. How to order SIT3808AC-CF-33EX-45.158400Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT3808AC-CF-33EX-45.158400Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT3808AC-CF-33EX-45.158400Y?
MP061 MP061 CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 6.1440MHZ 20PF T/H, HC49/U, SiT3808 查看